O mnie

 

Nazywam się Paweł Gazda i jestem radcą prawnym. Prowadzę swoją własną kancelarię w Poznaniu wraz ze swą żoną, która jest adwokatem.

Zawsze interesowałem się historią zwłaszcza powojenną dlatego też zagadnienia, z którymi się spotkałem jeszcze na studiach prawniczych dotyczące wywłaszczeń i reprywatyzacji szczególnie zwróciły moją uwagę.

Spory  dotyczące tego zagadnienia wymagają ogromnej wnikliwości i często wytyczania nowych precedensowych szlaków co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu o dążeniu do osiągnięcia wysokiej specjalizacji w tym zakresie. Często bowiem znajomość konkretnego rozwiązania i konkretnej sytuacji daje przewagę nad przeciwnikiem i pozwala osiągnąć spodziewany rezultat.

Oczywiście prowadzę inne sprawy starając się jednak skupić na sprawach, które sprawiają mi satysfakcje i są dla mnie przyjemne. Nie lubię spraw prostych i nieskomplikowanych, które nie pozwalają się wykazać i sprowadzają się do wręcz automatycznego działania.

Mam nadzieję, iż znajdziesz na blogu odpowiedź na twoje pytania, a kiedy zajdzie taka potrzeba wspólnie znajdziemy rozwiązanie twojego problemu.