Kolejna lista warszawskich nieruchomości dekretowych-koniec z roszczeniami z dekretu bieruta

Paweł Gazda        02 maja 2017        2 komentarze

Miasto Warszawa opublikowało kolejną listę nieruchomości tzw,, śpiochów”. Są to nieruchomości co do których zgłoszono roszczenia reprywatyzacyjne a do dnia dzisiejszego nikt się nie zgłosił.

Taka publikacja ma ogromne znaczenia dla roszczeń dekretowych warszawskich.

Jeśli bowiem na tej liście jest twoje nazwisko i twoja dawna nieruchomość to jeśli nic nie zrobisz i będziesz biernie czekał za 6 miesięcy twoje roszczenia wygasną i nie będziesz mieć szans na odzyskanie nieruchomości bądź uzyskanie odszkodowania.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Hania Maj 8, 2017 o 15:35

Ciekawe ile osób obudzi się po przepisowych 6 miesiącach i zacznie biadolić, że już się nic nie da zrobić.

Odpowiedz

Marek Wrzesień 17, 2018 o 21:47

Jedyni będą biadolić, a inni doprowadzą do wniesienia skargi konstytucyjnej, a TK uzna za niekonstytucyjny termin 6 miesięcy jako naruszający zasadę zaufania obywateli do państwa i stanowionego przez nie prawa.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Gazda Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Gazda z siedzibą w Poznaniu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelariagazda@vp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: